KX-NSV300 Wirtualny serwer telekomunikacyjny Panasonic

KX-NSV300

 

Połączenie największych zalet obu tych światów

 

Programowy system komunikacji KX-NSV300 firmy Panasonic został stworzony, aby sprostać wymaganiom współczesnych elastycznych środowisk pracy. Łączy świat rzeczywisty z wirtualnym, zapewniając zupełnie nowy poziom komunikacji.

System KX-NSV300 umożliwia przejście ze sprzętowego serwera komunikacji biznesowej do programowego systemu komunikacji bez obniżania niezawodności ani wydajności, z której słynie firma Panasonic. Jest to kompleksowe rozwiązanie: z pełnymi funkcjami, bazujące na niezawodnej wiedzy i zapewniające niezrównane środowisko użytkownika — a jednocześnie szybsze i bardziej elastyczne niż kiedykolwiek wcześniej.

Pozwala to sprawnie połączyć rzeczywistość wirtualną ze światem realnym i stworzyć miejsce pracy, w którym wszystko działa płynnie. Mechanizm, który to umożliwia, działa sprawnie w tle i nie trzeba się martwić o żadne przerwy czy zakłócenia działania. To doskonałe wkomponowanie wirtualności w rzeczywistość, które zapewnia największe zalety obu światów.

Konserwację systemu KX-NSV300 może zdalnie przeprowadzać inżynier serwisu technicznego. Usługa zdalna firmy Panasonic zapewnia inżynierom bezpieczny dostęp do systemu klienta, z dowolnego miejsca i o dowolnej porze, co pozwala na szybkie wdrażanie w systemie zmian i aktualizacji. Konserwacja systemu KX-NSV300 przebiega elastycznie i sprawnie, dzięki czemu klient ma pewność, że nie ma w tym zakresie żadnych zaległości.

Wielostrefowy system bezprzewodowy umożliwia odbieranie połączeń w dowolnym miejscu na terenie placówki. Pozwala to ograniczyć czas oczekiwania, a także daje klientom możliwość rozmowy z właściwą osobą i o odpowiedniej porze. Zyskujesz również możliwość łatwego przełączania się między telefonem biurkowym a urządzeniem przenośnym bez przerywania rozmowy. Co więcej, opcje ułatwiające znajdowanie telefonów DECT pozwalają na udostępnianie rozmowy wielu uczestnikom.

Wiele urządzeń

Programowy system komunikacji KX-NSV300 umożliwia przypisanie pojedynczego numeru do dowolnego urządzenia: telefonu stacjonarnego (typu SIP lub w technologii systemowej), bezprzewodowego czy programowego (działającego na komputerze lub urządzeniu mobilnym).

Chmura prywatna

Firma mająca własną infrastrukturę obsługującą chmurę nie musi polegać na wsparciu ani usługach stron trzecich, co zapewnia jej większą kontrolę, bezpieczeństwo i oszczędności.

My Portal

Korzystając z internetowego interfejsu użytkownika „My Portal”, każdy użytkownik może obsługiwać swoje funkcje i dostosowywać ustawienia ujednoliconej obsługi wiadomości bez znajomości kodów funkcji czy programowania związanych z programowym systemem komunikacji.

 

 

Inteligentne stanowisko pracy

Funkcja jednego numeru pozwala na automatyczne przekazywanie wszystkich informacji z klienta mobilnego na wybrane przez użytkownika urządzenie, dzięki czemu połączenia przychodzące są zawsze przekierowywane do użytkownika.

 

Scentralizowane zarządzanie

Dzięki możliwościom infrastruktury sieci IP wystarczy obsługa zdalna przez jednego administratora.

 

Najnowocześniejsza integracja

System integruje się również z rozwiązaniem komunikacyjnym Panasonic UC Pro i technologiami mobilnej telefonii programowej, zapewniając elastyczność i dostęp do wielu funkcji.